BÜSAN OSB 5.Sokak No:29 Karatay/Konyasismak iletişim 0332 236 97 15

Enjektör Isı Kalkanı

Enjektör Isı Kalkanı Enjektör ısı kalkanı konusuna değinmeden önce, ısı kalkanı hakkında bazı noktalara değinmemiz gerekiyor. Gofrajlanmış hafif olan tabakanın ısı performansı, aracın ömrü boyunca sürdürmektedir. Egzoz sisteminin aşırı sıcaklığına karşı koruyan bir sistemdir. Gelen sıcaklığı korumasından ziyade, içten gelen sesinde miktarını azaltmaktadır.  
Bunun dışında bir de enjektör sistemine değinmek istiyoruz. Basit bir şekilde tanımlamak gerekirse, enjektör sistemi içten yanmalı olan motora sıvı yakıt enjekte etmeye yarayan bir cihazdır.  
Enjektör ısı kalkanı görünüş itibariye son derece küçük bir parçadır. Otomotiv ile ilgili her yerde rahatlıkla bulunabilmektedir. Çeşitli boyutlarda bulabilmeniz mümkündür. 

Enjektör Isı Kalkanı Nedir? 

Araba kaputu içerisindeki yüksek sıcaklığa karşı koruma görevi gören bir sistemdir. Bu şekilde görevinin ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Araçların performansını arttırmaktadır. Buna bağlı olarak da daha önce de bahsettiğimiz üzere egzoz kısmından gelen sıcaklığını minimuma indirmeyi sağlamaktadır. 
Araç içerisinde meydana gelen sesleri de azaltabilmektedir. Ancak en önemli görevi ise, adından da anlaşılacağı üzere ısı koruma görevi görmek. Enjektör ısı kalkanı özelliklerini inceleyin.

Enjektör ısı kalkanının kullanım alanlarına değinmemiz gerekirse: 
-Otomobillerdeki egzoz sistemlerin üzeri 
-Yakınında bulunan diğer parçaların üst kısmı ve zeminleri 
-Motor kapaklarının iç kısmında kullanılmaktadır. 

Enjektör Isı Kalkanı Ne İşe Yarar? 

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, bu ürün, ısının dışarıya çıkmasını önlemektedir. Motorlu olan bütün araçlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu ürünün kullanılması, araç içerisindeki çeşitli bölgelerin ve hortumların zarar görmesini engellemektedir. Hatta sert havalarda bile sileceklerin bozulmasını önlemektedir. Bu şekilde bu ürünlerin yararı son derece fazladır. 
Araç, çalıştığı zaman içeride çok fazla sıcaklık birikmesi olur. Yapı içerisindeki sıcaklık yayıldığı zamanda, yapılarda bozulmalara sebep olabilmektedir. Bunu önlemek amacıyla ise enjektör ısı kalkanı kullanılmaktadır.  

Enjektör Isı Kalkanı Fiyatı

Ürünlerin fiyatları, markalarına ve ürünlerin boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Kullanım alanının çok geniş olması, ürünün ne kadar işe yaradığını göstermektedir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Ancak fiyatlar genel olarak her bütçeye hitap edecek şekilde uygundur. Dilerseniz, internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Dizel, Otomotiv yedek parça ürünlerinden en çok arananlar

bosch enjektör memesi, okuma 1140 denso enjektör valf, okuma 1050 siemens enjektör memesi, okuma 916 delphi enjektör memesi, okuma 901 dizel pompa aparatları, okuma 855 yakıt çekvalfi, okuma 846 dizel pompa ekipmanları, okuma 828 piezo enjektör yedek parçaları, okuma 822 çelik yakıt çekvalfi, okuma 821 yakıt pompası contaları, okuma 810 tazyik sibobu, okuma 806 mercedes axor birim pompa valfi, okuma 801 enjektör tutucusu, okuma 786 commonrail enjektör geri dönüş plastikleri, okuma 779 delphi commonrail enjektör , okuma 775 zexel enjektör memesi, okuma 767 yakıt transfer pompası, okuma 738 bakır pul, okuma 733 birim enjektör, okuma 728 çekvalf, okuma 722 stanadyne enjektör memesi, okuma 721 yakıt pompası pistonları, okuma 719 siemens commonrail enjektör , okuma 712 tandem (vakum) pompa tamir takımları, okuma 712 enjektör memesi, okuma 712 el otomatiği, okuma 710 yakıt pompası gaz kolları, okuma 700 dizel enjektör, okuma 697 enjektör plastikleri, okuma 696 dizel pompa anahtar ve mengeneleri, okuma 695 enjektör pulu, okuma 694 commonrail enjektör ayar şimi, okuma 692 denso commonrail enjektör , okuma 688 yakıt pompası elemanları, okuma 686 yakıt hortum setleri, okuma 685 denso enjektör memesi, okuma 679 yakıt pompası elaman, okuma 678 enjektör boruları, okuma 675 birim enjektör yedek parça, okuma 675 commonrail enjektör yedek parça, okuma 674 bosch commonrail enjektör , okuma 674 yakıt rakorları, okuma 674 commonrail enjektör , okuma 667 alüminyum yakıt çekvalfi, okuma 665 yakıt pompası selenoidleri, okuma 659
SDSSismak OtomotivSitemapGoogle xhtml css alexa